Katalog stron internetowych

Posted by admin on 20 czerwca 2014 in Internet, www |

Uruchomiliśmy kolejny serwis internetowy – katalog stron www. Będą w nim umieszczane linki do stron związanych z Gminą i Miastem Błaszki. Katalog jest moderowany.

Tagi: ,

Serwis ogłoszeń lokalnych

Posted by admin on 11 kwietnia 2014 in Internet, www |

Trwają prace wdrożeniowe Serwisu Ogłoszeniowego Gminy i Miasta Błaszki. Wkrótce otwarcie. Strona umożliwi publikacje m.in. drobnych ogłoszeń przez mieszkańców gminy, w tym ogłoszeń typu kupię-sprzedam-oddam oraz ofert pracy w lokalnych firmach.

Tagi: , ,

Archiwum BIP

Posted by Krzysiek on 17 sierpnia 2010 in Internet, www |

Wygląda na to że finalnie pożegnamy się ze starym Biuletynem Informacji Publicznej. Aktualny adres to http://bip.blaszki.pl. Archiwum ze starego BIP-a zassane HTTrackiem dostępne będzie pod adresem http://oldbip.blaszki.pl. Oczywiście dane zostaną przeniesione docelowo do nowego serwisu BIP oraz PeUP.

Problemy ze stronami

Posted by Krzysiek on 31 marca 2010 in Internet, www |

W ostatnich dniach wystąpiły problemy z dostępem do serwisów internetowych w domenie blaszki.pl. Udało się ustalić ich przyczynę – wymiana danych pomiędzy poszczególnymi stronami za pośrednictwem rss powodowała przeciążenie serwera. Ot. Ciekawostka… Wygląda na to że będziemy musieli zrezygnować z tej opcji.  Serwisy www powinny już działać poprawnie.

Tagi: ,

Copyright © 2008-2019 AdminBlog All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.